Loading

.. Často kladené dotazy

Níže jsou uvedeny některé často kladené otázky. Pokud vaše otázka není uvedena, neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis na čísle +420 776 800 666.

S JAKÝM TECHNICKÝM PROBLÉMEM VÁS MOHU NAVŠTÍVIT?

Zaměřujeme se na problematiku vozidel obecně. Nejsme specializovaný autoservis vyhrazený pouze na jednu značku automobilu. V Autoservis CIN Vám pomohou a poradí s jakoukoli problematikou týkající se automobilů. Od prohlídky, běžný servis až po závažnější opravy. Zajistíme jak STK a ME, tak i přihlášení vozidel a vyřizování pojistných událostí. Nikdy nejsme spokojeni a stále zlepšujeme naše služby, takže není nic s čím by jsme Vám nemohli pomoci nebo poradit.

KDE MÁTE PROVOZOVNU?

Náš autoservis se nachází v Praze – Kobylisích na ulici Čimická 809/53. Od nás trvá cesta na nejbližší zastávku MHD 5 minut.

JAKÉ JSOU MOŽNOSTI PLATBY?

U nás je možné platit hotově nebo platební kartou. Při delší spolupráci a vzájemné dohodě, je možná i platba na fakturu.

JAKOU MÁM JISTOTU, ŽE SE MI S AUTEM NIC NESTANE BĚHEM OPRAVY?

Víme, že je v dnešní době velmi těžké někomu věřit a důvěřovat. Obzvláště v tak citlivé otázce jako je Váš vůz, který je mnohdy životně důležitý. Tuto skutečnost bereme na vědomí a i tak se k Vašemu vozu chováme.

CO SE BUDE DÍT KDYŽ SE NA VOZIDLE PROJEVÍ ZÁVADA I PO NÁVŠTĚVĚ U VÁS?

Máme naprostou důvěru v zaškolené mechaniky a techniky, že Vám dáváme záruku na naši práci.

JAK DLOUHO BUDE TRVAT OPRAVA VOZIDLA?

Délka trvání opravy se odvíjí od závažnosti problému. Může to trvat pár minut, jako například výměna žárovky, nebo až několik dnů, kdy se musí čekat na náhradní díly nebo technologickou přestávku. Postup opravy vždy zůstává stejný. Vy k nám přivezete vozidlo, my provedeme vstupní prohlídku a v případě zjištění závady Vás budeme okamžitě informovat a určíme termín dokončení opravy. Pokud závada nebude jasná na první pohled, provedeme diagnostiku vozidla. Jakmile zjistíme příčinu poruchy vozidla, zavoláme Vám a společně se domluvíme na dalším postupu.

MUSÍM SE PŘEDEM OBJEDNAT NA SERVIS AUTOMOBILU ?

Není to podmínkou, ale v případě, že chcete mít vozidlo opravené za co nejkratší dobu, je lepší se vždy telefonicky objednat. Najdeme společně termín, který Vám bude nejlépe vyhovovat.